Toli gražu ne visi vaikai dievina skystus žuvų taukus. Mums prireikia nemažai pastangų ir išmonės, kad savo vaikams sugirdytume šaukštelį jų sveikatai naudingų žuvų taukų. Kad mažųjų organizmo aprūpinimas omega-3 riebalų rūgštimis netaptų kasdiene kova, sukūrėme keletą puikaus skonio produktų.

Žuvų taukai dar niekada nebuvo tokie skanūs!

Su malonumu pristatome vieną skaniausių „Möller’s“ produktų – kramtomas žuveles MÖLLER’S JUNIOR. Jei jūs ar jūsų vaikas prieš gerdamas žuvų taukus linkę paraukyti nosytę – MÖLLER’S JUNIOR produktai bus puikia alternatyva.

Ypač malonaus braškių – aviečių,  citrinų ir apelsinų arba įvairių vaisių skonio omega-3 žuvelėse yra žuvinės kilmės omega-3 ir vitamino D3. 

Tarptautinis skonio institutas citrinų-apelsinų bei vaisių skonio kramtomas žuveles 2021 metais apdovanojo po aukso žvaigždę už skonį ir kokybę.

Ikoniniuose žaliuose buteliukose parduodamas „Möller’s“ menkių kepenų aliejus tikrai skanus!

Kaip ir anksteniais metais, 2021 ITI – tarptautinis skonio apdovanojimas – suteiktas šiems „Möller’s“ produktams:

  • „Möller’s Citrinų skonio žuvų taukai“ – 2 aukso žvaigždės – puikus skonis,
  • „Möller’s Natūralaus skonio žuvų taukai“ – 1 aukso žvaigždė – labai geras skonis,
  • „Möller’s Obuolių skonio žuvų taukai“ – 2 aukso žvaigždės – labai geras skonis,
  • „Möller’s Vaisių skonio žuvų taukai“ – 1 aukso žvaigždė – labai geras skonis.

Tarptautinis skonio ir kokybės apdovanojimas yra unikalus pripažinimas, kurį suteikia ITI – Tarptautinis skonio  institutas – nepriklausoma organizacija, vienijanti geriausius virtuvės šefus ir someljė, kurio komisiją sudaro septyniolikos tautybių 135 „Michelin“ žvaigždutėmis įvertintų restoranų vyriausieji šefai ir someljė, bei prestižinių kulinarinių institucijų nariai (“The Maîtres Cuisiniers”, “Académie Culinaire de France“, “Academy of Culinary Arts”, “Nordic Chefs Association”, “World Master Chefs Society”, “Association de la Sommellerie Internationale” ir kt.). Profesionalai degustuoja maistą ir gėrimus iš viso pasaulio. Pripažinimas suteikiamas susumavus aklos skonio ekspertų degustacijos rezultatus, 100 balų sistemoje vertinama produkto pirmas įspūdis, išvaizda, kvapas, tekstūra, skonis. Apdovanojami tik daugiau nei 70 proc. bendrų komisijos balų gavę produktai.

Vartojimas kartu su kitais produktais: „Möller’s“ menkių kepenų aliejaus nerekomenduojama vartoti kartu su kitais produktais, kuriuose yra pilna vitamino D paros norma.