Menkių kepenų aliejus naudingas visos šeimos imuninei sistemai.

Neretai kyla klausimas, ar kiekvienam šeimos nariui reikia skirtingų maisto papildų? Ką turėtume vartoti patys, o ką mūsų vaikai? Juk visi valgome daugiau mažiau tą patį, bet skirtingi amžiaus tarpsniai byloja apie kitokius organizmo poreikius. Nepaisant to, mes visi turime vieną bendrą tikslą – stipri imuninė sistema visus metus. O šio tikslo siekiame tais pačiais būdais.

Imuniteto stiprumą lemia mūsų gyvenimo būdas, fizinis aktyvumas, mityba ir poilsis. Deja, ne visi galime pasigirti sveikais ir organizmui geriausiais pasirinkimais. Todėl pasitelkiame maisto papildus. Vienas tokių, kuris tinka tiek suaugusiesiems, tiek vaikams, yra menkių kepenų aliejus.

Mūsų imuninė sistema yra bene protingiausias ir lanksčiausias apsaugos mechanizmas pasaulyje. Ji „medžioja“ nepageidaujamus „įsibrovėlius“ mus supančioje aplinkoje – namuose, darbe, mokykloje ar darželyje. Ji taip pat atpažįsta pavojų maiste ir ant rankų, kai paliečiame nešvarų paviršių, pavyzdžiui, mobilųjį telefoną ar turėklus. Šie „įsibrovėliai“ yra įvairios bakterijos ar virusai, kitaip vadinami patogenais. Imuninė sistema, aptikusi patogenus, ima su jais kovoti ir sukuria imunitetą, kad kitą kartą kova su bakterijomis ir virusais būtų dar efektyvesnė.

Vitaminai A ir D yra kone svarbiausi mūsų imuninei sistemai. Menkių kepenų aliejuje yra gausu šių vitaminų, bet svarbu pasirinkti kokybiškus maisto papildus. Jeigu skystas menkių kepenų aliejus jums nepriimtinas, galite rinktis „Möllerʼs Vitamin D Extra“ kapsules, kurios neturi jokio nemalonaus poskonio.