Žuvų taukai yra natūralus produktas, todėl kaip visų natūralių produktų jų kokybė gali labai skirtis. „Möller‘s“ visada siekia aukščiausios produktų kokybės ir nenuilstamai dirba ją tobulinant. Rūpinamės, kad visa mūsų naudojama žaliava būtų sužvejota laikantis atsakingos žvejybos principų ir nekeliant grėsmės nykstančios žuvų rūšims bei vandenyno pusiausvyrai. Mūsų turimi sertifikatai, kuriuos suteikia nepriklausomos trečiosios šalys, patvirtina, kad „Möller‘s“ produktai yra aukščiausios kokybės ir pagaminti iš žaliavos, sužvejotos laikantis atsakingos žvejybos principų.

„Möller’s“ rūpinasi jūrų ištekliais!

„Möller’s“ skysti žuvų taukai pelnė dar vieną svarbų pripažinimą – jiems suteiktas atsakingos žvejybos standartas MSC (Marine Stewardship Council). Sertifikatas užtikrina, kad produktai pagaminti tik iš laukinės žuvies, sužvejotos atsakingai rūpinantis vandenynų ištekliais ir laukinės gamtos tvarumu.

Nepriklausoma nevyriausybinė organizacija MSC buvo įkurta 1997 m. siekiant nustatyti pernelyg intensyvios žvejybos sukeliamas problemas ir ieškoti būdų joms spręsti.

Bendradarbiaujant mokslininkams, žuvininkystės ekspertams ir aplinkosaugos specialistams buvo sukurtas MSC atsakingos žvejybos standartas.

Pagal MSC vertinamos ir pripažįstamos tvaria žvejyba besiverčiančios įmonės:

  • rūpinasi žuvų populiacija;
  • mažai kenkia aplinkai;
  • yra įdiegusios veiksmingas žūklės vadybos sistemas.

Tarptautinė ne pelno siekianti organizacija MSC taip pat valdo seniausią ir bene vienintelį kilmės ženklą (angl. eco-label), tenkinantį Jungtinių tautų Maisto ir žemės ūkio organizacijos (FAO) reikalavimus. Organizacija siekia, kad ne tik dabartiniai, bet ir būsimi planetos gyventojai galėtų džiaugtis jūrų gėrybėmis ir gyvybe knibždančiais vandenimis.

Daugiau apie MSC atsakingos žvejybos standartą galima sužinoti oficialioje organizacijos interneto svetainėje www.msc.org.

„Möller’s“ produktams – apdovanojimai už skonį ir kokybę

Tarptautinis skonio ir kokybės institutas (ITQI) už išskirtinį skonį kasmet apdovanoja „Möller’s“ produktus. Tai aukščiausias maisto produktų ir gėrimų skonio įvertinimas. Šį unikalų pripažinimą suteikia nepriklausoma organizacija ITQI, įvertinusi 15 prestižinių Europos kulinarijos ir someljė asociacijų atstovų aklos degustacijos rezultatus.

2020 m. metais „Möller’s“ citrinų  skonio skysti žuvų taukai pelnė dvi aukso žvaigždes, o natūralaus, vaisių ir obuolių skonių žuvų taukams skirta po vieną aukso žvaigždę. iTQi įvertinimai ir ankstesniais metais buvo suteikiami  „Möller’s“ produktams.

Apdovanojimai tik patvirtina: įmonė deda visas įmanomas pastangas, kad vartotojus pasiektų patys kokybiškiausi, skanūs ir visiškai saugūs produktai, kuriuos galima vartoti kasdien suaugusiesiems ir vaikams. Visi skysti „Möller’s“ žuvų taukai gaminami tik iš šviežių menkių kepenų. Žuvys apdorojamos per maksimaliai trumpą laiką – ne daugiau kaip 24 valandas – nuo sužvejojimo. Įmonė yra sukūrusi išskirtines produkto laikymo sąlygas, apsaugančias produktą nuo sąlyčio su oru ir galimos oksidacijos. Ir tai tik maža dalis įmonėje įdiegto kokybės kontrolės mechanizmo.

„Möller’s“ gamintoja – GOED narė

 „Möller’s“ produktus gaminanti Norvegijos kompanija „Orkla Health“ priklauso tarptautinei nevyriausybinei organizacijai GOED, vienijančiai geriausių omega-3 produktų gamintojus pasaulyje.

Kompanijos, kurios priimamos į GOED, įsipareigoja laikytis pačių aukščiausių kokybės standartų bei griežto etikos ir verslo praktikos kodekso.

GOED (Global Organization for EPA and DHA Omega-3) narės siekia įtvirtinti verslo etikos standartus rinkoje ir užtikrinti produktų saugumą visuose gamybos etapuose – nuo žuvies sužvejojimo iki produkto pristatymo vartotojui. Tarp GOED tikslų yra ir švietėjiška veikla – organizacija prisiima misiją atsakingai informuoti visuomenę apie omega-3 riebalų rūgščių EPR ir DHR poveikį žmogaus sveikatai ir užtikrinti bei teikti informaciją apie produktų saugumą.

Organizacija glaudžiai bendradarbiauja su vyriausybinėmis institucijomis ir sveikatos apsaugos organizacijomis, siekdama didesnio susikalbėjimo tarp visų sektoriaus dalyvių.

„Orkla Health“ yra Norvegijos farmacinė bendrovė, valdanti vieną seniausių pasaulyje žuvų taukų produktų prekės ženklą „Möller’s“, gyvuojantį nuo 1854 metų. Gamindama „Möller’s“ produktus bendrovė derina tūkstantmetes žuvų taukų vartojimo tradicijas, pažangiausius mokslinius laimėjimus ir naujausias gamybos technologijas.