Planuojate tęsti karjerą, būti aktyvi socialinių tinklų vartotoja, keliauti ir būti pasaulio supermočiute. Ar gali būti, kad jums reikia patarimų?

Aš – močiutė?!

Džiugi ta diena, kai sužinome, kad mūsų šeimą greitai papildys naujas narys. Tačiau gali būti sunku įsivaizduoti save pagyvenusia moteriške su virbalais rankose, kurios visas gyvenimas ramiai sukasi virtuvėje. Turime gerų žinių – jums nereikia to daryti. Šiuolaikinės močiutės veiklios kaip niekada anksčiau, todėl siūlome jums keletą puikių patarimų, kaip suderinti jūsų psichologinį amžių su išore.

Sveika imuninė sistema

Pastaraisiais metais vis geriau suvokiame vitamino D svarbą normalios imuninės sistemos palaikymui. Pagrindiniai vitamino D šaltiniai yra riebi žuvis ir saulė. Tačiau kadangi tik nedaugelis valgome pakankamai žuvies, o savo šalyje negalime dažnai džiaugtis saule, rekomenduojama vartoti vitamino D papildus, dažniausiai žuvų taukų pavidalu.

Sveika oda

Pirma sąlyga, kad jūsų oda atrodytų gerai, yra apsauginio kremo nuo saulės naudojimas visus metus. Žiemos metu paprastai pakanka dieninio kremo su apsaugos nuo saulės faktoriumi, tačiau jei norite pasimėgauti saule, papildomai pasitepkite specialiu apsauginiu kremu. Atminkite, kad apie 90 proc. odos senėjimo sukelia ultravioletiniai saulės spinduliai. Antroji sąlyga yra gera mityba. Jūs galite pagelbėti savo odai, suteikdami kūnui maistinių medžiagų, kurių reikia naujų ląstelių gamybai. Viena tokių medžiagų yra vitaminas A. Jo yra kepenų paštete, riebioje žuvyje, kiaušiniuose, margarine, pieno produktuose, vaisiuose ir daržovėse.

Sveiki sąnariai

Keliams ir klubams tenka papildoma apkrova, kai su anūkais šokinėjate ant batuto ar vejatės juos, minančius dviratukus. Būtent sąnariai pirmieji signalizuoja apie bėgančius metus. Geriausia, ką galite nuveikti savo sąnarių labui, tai stiprinti raumenis aplink juos reguliariai atlikdami jėgos pratimus. Atminkite, kad pakankamas vitamino D kiekis yra svarbus jūsų kojų ir raumenų funkcijoms.

Geras regėjimas

Akimirka, kai suvokiate, kad jums reikia akinių skaitymui, gali būti palyginta su pirmojo žilo plauku aptikimu. Ar žinojote, kad iš jūsų akių galima nustatyti, ką valgote? Riebalų rūgštis DHR ir vitaminas A prisideda prie normalaus regėjimo*. Abiejų yra riebioje žuvyje arba žuvų taukuose.

Aštrus protas

Įkopėte į savo intelektualumo ir išminties viršūnes ir dar turite laiko naujų temų tyrinėjimui. Taip norėtumėte gyventi ir ateityje. Tyrimai patvirtina, kad tiek fiziniai, tiek intelektiniai pratimai gali padėti išsaugoti aštrų protą. Puiki mankšta smegenims gali būti naujų dalykų ar įgūdžių, pavyzdžiui, užsienio kalbų arba šokių, mokymasis. Be to, jūsų protiniams sugebėjimams svarbi ir tinkama mityba. Riebalų rūgštis DHR, kurios yra žuvyje, padeda palaikyti normalią smegenų funkciją*.

Sveiki kaulai

Lietuvoje sergančiųjų osteoporoze statistika nėra džiuginanti, todėl tikriausiai girdėjote, kaip svarbu organizmui gauti pakankamai kalcio. Tačiau ar žinojote, kad lygiai toks pats svarbus yra vitaminas D? Kūnui iš tikrųjų reikia šio vitamino, kad iš maisto būtų pasisavinimas kalcis.

*Teigiamas poveikis atsiranda per parą suvartojant 250 mg DHR.

Our products

 • Möller’s Junior Omega-3 kramtomos žuvelės, vaisių skonio

 • Möller’s skysti žuvų taukai, obuolių skonio

 • Möller’s Cod Liver Oil Tutti Frutti

 • Möller’s skysti žuvų taukai, citrinų skonio

 • Möller’s Total

 • Möller’s Splash

 • Möller’s Cod liver oil capsules

 • Möller’s Daily Health

 • Möller’s Mano pirmieji žuvų taukai

 • Möller’s Junior Omega-3 kramtomos žuvelės, braškių skonio

 • Möller’s skysti žuvies taukai

Learn more


Exercise program for the elderly

Healthy Aging Healthy Bones


Laukiatės vaikelio? Omega-3 riebalų rūgštys jums ypač svarbios

Brain Healthy Aging


Good health, lifestyle and quality of life – What does it all mean?

Cod Liver Oil Healthy Aging

Get inspiration on our Instagram


Exercise program for the elderly

Healthy Aging Healthy Bones


Laukiatės vaikelio? Omega-3 riebalų rūgštys jums ypač svarbios

Brain Healthy Aging


Good health, lifestyle and quality of life – What does it all mean?

Cod Liver Oil Healthy Aging