Kodėl Möller’s?

Kartų kartoms efektyvumą patvirtinęs omega-3 maisto papildas

Nuo 1854 m. rūpinamės ir lengviname kasdienę jūsų sveikatos priežiūrą, aprūpindami aukščiausios kokybės omega-3 maisto papildais. Vienas šaukštas per dieną – tai, ko reikia! 

Norvegiškos sveikatos priežiūros tradicijos nuo 1854

Pagrindinė kasdienės norvegų mitybos dalis nuo 1854

„Möller’s“ menkių kepenų aliejus iš kartos į kartą vartojamas ir vertinamas norvegų šeimose. „Möller’s“ ir šiandien tebėra neatsiejama įprasto norvegų mitybos raciono dalis. Tai – pirmaujantis omega-3 riebalų rūgščių maisto papildas ne tik Norvegijoje, bet ir Lietuvoje.

Išgauta iš 100 % Šiaurės Rytų laukinių arktinių menkių

Žuvys sugaunamos ir apdorojamos Norvegijoje

„Möller’s“ yra 100% norvegiškas produktas, kurio žaliava išgaunama ir apdorojama Norvegijoje, naudojant tik aukščiausios kokybės medžiagas. Menkių kepenyse gausu omega-3 riebalų rūgščių, vitaminų A ir D.

Nepriekaištinga kokybė ir kontrolė

Aukščiausia kokybė ir kontrolė

Visas mūsų naudojamas aliejus kruopščiai išvalomas ir rafinuojamas keliais etapais, o jo kokybė proceso metu tikrinama net aštuonis kartus! Visi „Möller’s“ produktai atitinka griežtus šviežumo standartus, nustatytus „Codex Standard for Fish oils“ („Codex“ žuvų taukų standartas) ir GOED (Pasaulinės EPR ir DHR Omega-3 organizacijos) (www.goedomega3.com).

Apdovanojimus pelnęs skonis

2023 Puikiausio skonio apdovanojimo (Superior Taste Award) laimėtojas

„Möller’s“ menkių kepenų aliejui skirtas Tarptautinio skonio instituto Briuselyje (Belgija) apdovanojimas „The Superior Taste Award“.

Visiškai skaidrus

Visiškai skaidrus

„Möller’s“ produktai įvertinti „Jūros draugo“ („Friend of the Sea“) sertifikatu. „Friend of the Sea“ – viena svarbiausių tarptautinių ne pelno siekiančių organizacijų, sertifikuojančių tvarios žvejybos produktus.

Panaudojama viskas, kas sugauta

Panaudojama viskas, kas sugauta

Menkių kepenys yra šalutinis produktas, todėl naudodami jų aliejų žuvų taukams prisidedame prie visos žuvies panaudojimo. Perdirbimo likučiai keliauja biokurui ir gyvūnų pašarams gaminti. Panaudodami šalutinius produktus, užtikriname tiekimo grandinės žiediškumą.

„Möller's“ – jūrinių aliejų, kuriuose gausu omega-3 rūgščių, ekspertai.

Per šimtmečius trunkančią istoriją įgijome unikalių žinių apie geriausias žaliavas, jų paieškos vietas ir apdorojimo būdus, užtikrinančius produktų grynumą ir puikų skonį. „Möller‘s“ menkių kepenų aliejus gaminamas iš riebių žuvų, kuriose gausu omega-3 riebalų rūgščių EPR ir DHR.

Kokybė ir kontrolė visoje vertės grandinėje

„Möller’s“ produktams naudojamos menkės gaudomos mažais tradiciniais žvejybos laivais šaltuose ir švariuose Lofoteno, Vesteroleno bei šiaurinių Norvegijos pakrančių vandenyse. Siekiant užtikrinti aukščiausią kokybę ir šviežumą, žuvis apdorojama per 24 valandas nuo sugavimo. Vėliau aliejus gabenamas į mūsų gamyklą Osle, kur atliekami tolimesni kokybės patikrinimai, produktai išpilstomi į legendinius stiklinius buteliukus ir išsiunčiami vartotojams visame pasaulyje.

Kodėl „Möller's“ menkių kepenų aliejų reikėtų vartoti kasdien?

„Möller’s“ menkių kepenų aliejus yra natūralus omega-3 šaltinis, jame taip pat gausu vitaminų A, D ir E, padedančių palaikyti imuninę sistemą, smegenų ir širdies veiklą, išsaugoti regėjimą. 

Lofoteno istorija

Tradicijos
Legendomis apipinta žvejyba Lofotene ir Vesterolene jau tūkstančius metų yra šio regiono klestėjimo paslaptis. Šviežios Šiaurės Rytų arktinės menkės (Skrei) migruoja Barenco jūroje šimtus kilometrų nuo poliarinio ledo iki mėgstamų neršto vietų – Lofoteno ir Vesteroleno salų. 

Grynumas
„Möller’s“ produktų gamybai naudojami tik aukščiausios kokybės ingredientai, kuriems taikoma itin griežta kokybės kontrolės sistema.

Previous slide
Next slide